Skip links

çatı arası ısı yalıtım malzemeleri fiyatları

Günümüzde çatılarda kullanılan ısı yalıtım malzemeleri çok fazla çeşitlilik arz etmektedir. Mümkün olduğunca insan sağlığına ve çevreye zararsız olanların tercih edilmesi istenir.

Konutlar, okul, hastane, yurt, otel, iş yeri gibi, aşırı sıcaklık ve soğuğun zararlı etkilerinden korunması gereken bina ve mekanlarda çatılardan gelecek ısı kazanç ve kayıplarına karşı önlem amacıyla uygulanan yalıtım malzemelerine çatılarda ısı yalıtım malzemesi denir.

çatı arası ısı yalıtım malzemeleri Çeşitleri

Çatılarda ısı yalıtımı, yalıtım malzemesinin mertek altına, arasına veya üstüne uygulanmasına göre farklı yalıtım malzemeleri kullanılabilir.

Alçı plaka kaplı kompozit ısı yalıtım levhaları, polisten köpükler, mineral yünler ,EPS,XPS ,taş yünü ,cam yünü  ve izobozz keçe ürünler.

 

çatı arası ısı yalıtım malzemeleri Özellikleri

Isı Yalıtım malzemesi seçerken  ; ömrüne, sudan etkilenmemesine, ısıl iletkenlik değerine ,böcek ve haşere yapmamasına, üzerinde rahatça çalışılabilmesine  ,firesiz olmasına ,ısı köprüsü oluşturmayacak lifli yapıda olmasına bakılmalıdır.

Antibakteryel yapısı ile Alerjik reaksiyonlara neden olabilecek küf ve böcek oluşumuna son verir. Kolay uygulanır. Halı serer gibi en kısa süreli uygulama. Diğer kullanılan malzemelerden ayıran en önemli özelliği uygularken ek ekipmana ihtiyacı yoktur ve uygulamacı dostu üründür. Sağlığınız bizim için her şeyden değerlidir. Hem zamandan hem de maliyetten kazanabileceğiniz ekonomik ürün. Hızlı teslimat, online ödeme sistemleri ile hızlı sipariş ve teslimat. Teknik personelimizle 25 yıllık deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Çatı kaplama malzemelerinin en kolay ve en etkili çözümü nonwoven izobozz ısı yalıtım ve ses yalıtım keçeleri. Projelerinize en uygun teklifi ,en ekonomik teklif almak  için 444 30 64 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Isı Problemlerinize çözüm önerileri veya izobozz keçe ürünler  hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

çatılarda kullanılan ısı izolasyon malzemeleri